Hüppa sisu juurde

Akordid jne

Autor Sisu
Kadri
Postitatud 2006-02-11 22:02:35. Tsiteeri

Tere
Sait on suurepärane, aga alati saab ka paremini:)
Ettepanek selline, et võiks olla ka lugude akordid ja lood kitarril sisse mängitud, et huvilistel oleks võimalik oma lemmiklugusid ise mängida. Eriti algajatel, nagu mina, on muidu raske rütmi kätte saada.

Teiseks, miks pole olemas kõikide laulude sõnu ja pleieris on nii vähe lugusid?

Lauri
Postitatud 2006-02-11 22:12:30. Tsiteeri

Tere, Kadri!

Akordide ülesriputamisele mõtlesin täna minagi. See jääb lähitulevikku. Kui rokisahtel (endine http://rock.ruja.ee/) valmib, üritan natuke ka Ruja.ee disaini parandada ja siis tulevad ka muud uuendused.

Miks pole kõiki laulusõnu? Keegi pole viitsinud (?) neid kirja panna. Lähiajal peaks neid päris palju tulema (sh ka Urmase laulude omi), panen nad ilmselt koos muude uuendustega üles.
Mis puudutab pleierit, siis sai kokku lepitud, et eriti palju lugusid korraga üles ei pane. Enamasti teen ma seda albumite kaupa. Suurem osa laule on ju olemas lühemal või pikemal kujul ka estmusicus...

Lauri

Ines
Postitatud 2008-12-05 19:39:57. Tsiteeri

Tervist,

Mind huvitaks, et kas on kuskilt võimalik leida ka Ruja lugude noote, mitte ainult sõnade peale kirjutatud akordide märke, mida oleks võimalik arvutist välja printida võimidagi ? [:think:]
Akordid võiksid kaa muidugi peal olla, aga kuna mõningate lugude akorde saab siit kaa, siis võibolla akordide olemasolu nii tähtis polegi..

ettetänades, Ines. (:

Ines
Postitatud 2008-12-05 19:52:55. Tsiteeri

edit: jah, ma tean, et 'korduma kippuvates küsimustes' on kirjas, et siia lähitulevikus neid näha pole, aga ma mõtlesin nagu üldiselt, et kas kellelgi mõne laulu noote on või kas keegi on neid kuskilt internetist leidnud jne.

Ines.

Vasta & Uus teema