Hüppa sisu juurde

Mitte päris Rujast

Autor Sisu
Arni
Postitatud 2005-11-09 19:58:14. Tsiteeri

aga mulle tundub, et just siin on õige koht sellise teema püstitamiseks.

Nimelt käis mul juba suvel läbi pea moodustada selline organisatsioon, nagu "Eesti Progesõprade Ühing". See ei tähenda, et sõbrustama peaks ilmtingimata just ja ainult Eestis tehtud progega (seda enam, et lääne muusikat iseloomustavad määratlused ei kehti meie kohta nüüd päris täiel määral, sest raudeesriie oli vahel ning sellest tulenevalt väändusid siinkandis stiilimääratlused mõneti ära). Pean hoopiski silmas ühendust, mis ühendaks Eesti aladel elavaid progesõpru, mistahes maailmanurga proge neile siis ka peale ei läheks:)

Suvel jäi üritus huviliste puudumise tõttu soiku - ehk ei osanud ma ka õigest kohast otsida:) Teen siin siis teise katse.

Huvilised andku endast teada minu meiliaadressil (arni@elfond.ee).

Ütlen kohe ka ära, et aeg-ajalt tuleb mu elus ette väga kiireid ja pingelisi perioode. Sellest tulenevalt ei suuda ma ühingu orgunni ja juhtimisega ise küll kogu aeg tegeleda (üldse oleks demokraatlik, juhul kui ühing tekkib, talle juht valida - ega idee autor pea tingimata juhtima:)). Nii-et, kui keegi tunneb endas jõudu sellise ühingu organisatoorse küljega tegeleda, andku endast nõndasamuti teada:)

Mattias
Postitatud 2005-11-09 23:29:09. Tsiteeri

Oleks huvitatud, kuid millega see ühing siis täpsemalt tegelema hakkaks?

Lauri
Postitatud 2005-11-10 16:11:28. Tsiteeri

Mina olen nõus asjaga mõistuse piires tegelema...

Margus Kiis
Postitatud 2005-11-11 16:42:32. Tsiteeri

Hea idee. Kuigi mõningate progevendade äärmuslik kitsas maitse ( ala ainsad tõelised progebändid olid Yes, Genesis ja King Crimson) hirmutab mind.

Margus Kiis
Postitatud 2005-11-11 16:44:53. Tsiteeri

Ma võiks Tartus ringi vaadata. Polegi ammu Tiit Kusnetsi pool käinud.

Arni
Postitatud 2005-11-16 20:23:51. Tsiteeri

Mattias
Eks tegelema hakkaks ikka progemuusika tutvustamise ja propageerimisega. Samuti progehuviliste ühendamisega - ühiste huvidega inimestel on enamasti üksteisele mõndagi huvitavat rääkida:) Võiks korraldada mitmesuguseid üritusi, kus tutvustaks progebändide ja progemuusika ehk vähemtuntud tahke ja saaks muidu targaks:) Mida veel? Võimalusi on ju palju, millega selline ühing tegeleda võiks. Eks kõik innovaatilised ideed ole teretulnud.
Lauri
Aitäh:)
Margus
Einoh, nii puristliku maitsega inimeste jaoks ma seda asja nüüd küll ette ei kujuta. Aga Tartus ringivaatamise mõte on hea mõte küll.
Kõik huvilised
Et nüüd peaks siis läbi arutama, et kust otsast ja millega just pihta hakata:)

Vasta & Uus teema