Hüppa sisu juurde

The Watch plays Genesis "Green Show"

Autor Sisu
Urmas Palk
Postitatud 2011-04-21 16:09:32. Tsiteeri

L, 14. mai 2011 20:00, Rock Café, Tallinn

THE WATCH (IT) plays Genesis „ Selling England by the Pound“.

The Watch on Itaalia bänd Milanost , mis on tänaseks tegutsenud juba üle kümne aasta.

Oma nime all on välja antud 5 albumit ning aastate jooksul on toimunud kordaläinud kontserte kõikjal Euroopas, Kanadas ning Ameerika Ühendriikides. Alates 2009. aastast on saanud tavaks, et kontserditel mängitakse nii enda loomingut kui ka bändile alati inspiratsiooniks olnud ansambli GENESIS lugusid. Nii algatasid nad 2009. aastal 1970.- 73. aasta Genesis`ele pühendatud kontsertideseeria.

2011. aasta tuur kannab nime „ GREEN SHOW“, mis on pühendatud ansambli Genesis 1973. aasta albumile „ Selling England by the Pound“. Kontserdil tulevad esitamisele kõik sellel albumil olevad lood, paljud Genesise varasemasse loomeperioodi jäävad lood ning bändi enda looming. Loomulikult ei puudu kavast majesteetlik „Supper`s Ready“.

The Watch`i laulja Simone Rossetti hääle sarnasust noore Peter Gabrieliga on esile toonud ja muljetavaldavaks nimetanud mitmed erinevad allikad nagu IO Pages NL, Rockradio UK, Progarchives USA jt.

...No-one outwith Genesis themselves has played this song better. I would dare to say they were the best tribute band, Genesis or otherwise, I`ve ever seen.
- Rockradio UK

Lõpetuseks tasub tuua esile nende koostöö John Hackett`iga ja The Watch`i mitmel korral esinemas näinud ning kitarristi Giorgio Gabrieliga duetti mänginud Steve Hacketti kommentaarid

...a strong and powerful performance
- Steve Hackett

Soojendusbänd on X-PANDA (EST)

Vasta & Uus teema