Hüppa sisu juurde

üks tundmatu laul

Autor Sisu
Karen
Postitatud 2008-08-27 23:07:05. Tsiteeri

lugesin kusagilt(ei mäleta kust), et rujal oli olnud mingi ufokohtumisest rääkiv laul, nimi oli vist "fosformees" või midagi taolist(nad vist ei mänginud seda kunagi), keegi teab kust seda kuulata saab?

Alar Sudak
Postitatud 2008-08-28 00:10:37. Tsiteeri

Põhjarannikule antud intervjuus ütles Jaanus Nõgisto: "Ma ei näe praegu küll erilist vajadust lisada sinna mingisuguseid halvakvaliteedilisi kontsertvõtteid - nagu Led Zeppelinist või Yesist liigub veebilehtedel üle ilma. Aga need on meil olemas ja võib-olla me mingil hetkel ja mingil väga heal põhjusel peame vajalikuks veel midagi avaldada, aga ma ei ole selles praegu kindel ja me pole seda ka arutanud".
http://www.pohjarannik.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=8548

Hea Jaanus, kui Sa juhtud seda foorumit lugema, siis on üks hea põhjus avaldada Ruja saidil kõik, mis Ruja loomingust alles on. Indigo lasteks nimetatud põlvkonnal on huvi Ruja vastu vast isegi suurem, kui sellel põlvkonnal, kes avastas Ruja 1981 aastal.
Indigo laste huvi ise on ju fenomenaalne. Nad pole näinud mitte ühtegi Ruja kontserti, kuid tunnevad huvi isegi kontsertlindistuste vastu.
Kvaliteedist suurem väärtus on see, et avaldamata lugu on tõeline rariteet ja vaimsus. Vaimsus, mida ei riku mitte ükski helindilt kostuv krõps.

Vasta & Uus teema