Hüppa sisu juurde

Tajo Kadajase erakogu (I)

Kommentaarid

mkiis:

Hmm. mis bänd see on siis.

Lauri:

See on RUJA pimeduses. :)
Kunagi peab niikuinii pildid üle vaatama ja natuke töötlema, eks siis üritan ka seda natuke paremaks muuta...

TK:

Ei hakanud pildi tagaküljelt vaatama selle profifotograafi nime, kellelt see pilt. Profid tegid kontsertidel ikka pilte ilma välguta, tegemist niisiis sellise "kunstfotoga"

ago:

Mina arvan (ka), et fotot "paremaks" ei peaks mingil juhul muutma. Las ta jääb selliseks, nagu ta on. See tähendab: las kõik fotod jäävad autentseteks, siis püsib ka nende väärtus. See ongi tolle ajastu ilu ja võlu. Tänases digimaailmas on sääraste efektide saavutamine võimatu. (kes must-valge fotograafiaga on tegelenud, neile on teema tuttav) Esmasel vaatamisel tekkis minulgi analoogne küsimus, nagu mkiis´ilgi, mida ma aga sugugi foto "kvaliteedi" süüks ei arva....Mis aastast pilt on ? Ja kes trummide taga istub ?

Lauri:

Ma mõtlesin teda ainult natuke heledamaks teha, et pilt oleks umbes säärane, nagu ta tegelikult on. Samas, keegi ei keela ju monitoril kontrasti ja heledust põhja keerata. :)

J.N.:

See on TPI kontset kas detsember 1973 või 1974 algus....
Trummide taga on Andrus Vaht. Ja mängitakse parasjagu lugu "Pajats" - sest mina mängin akustilist kitarri - ma ei mäleta, et oleks sel ajal mõnes muus loos seda mänginud....

s:

fotot ei tuleks muuta, vastasel juhul kaotab see oma elegantsi ja selle võimsa salapärasuse

Lisa kommentaar