Hüppa sisu juurde

Urmas Alender

Kommentaarid

Kana:

Hea pilt :)

henri:

suht enne "estoniale" minekut tehtud arvatavasti .Päris hea foto temast

mkiis:

Ega ta enne Estonia otsa saamist ei ajanud juukseid lühikeseks? Justkui oleks näinud sellist pilti kusagil.

piret:

tore pilt, mälestuseks...

VanaKloun:

kusjuures selle pildiga on veel selline naljaks asi(ma ei mäleta kas ma olin see kes selle pildi siia laadis aga igatahes on mul see foto kodus)et selle pildi taga on igast väikseid märkmeid ja asju kirjas,mille järgi ma saan aru et see vist tehtud ajalehe intervjuu jaoks(arvatavasti lääne-harju ekspress)ning seal on siis selline huvitav lause ka kirjas,et:alkohol ja sigaretid on vaid abivahendid seksini jõudmisel! .... et huvitav kas see siis alendri suust tulnud lause.. :)

VanaKloun:

aa ning siis seal oli veel kirjas et juuni93 ning FOTO:Sven Tupits...

L.:

See foto saadeti jah siia. :)

Merike:

Mina mäletangi teda rohkem sellisena.Tehnikumis käijes sai Tallinnas köik Ruja peod ära käidud.Ja kui Ruja veel TKT -s pidu pani-siis sai aind vaadatud,et kuidas üks inimene saab niimoodi laulda,viimase peal.Ei saand tantsida ka,lihtsalt vaatasin lummatult Alenderit.Sellest ajast on ta mu lemmikuks jäänud.

mkiis:

Minu teada ajas jah juuksed nudiks.

susi:

päev enne hukkumist olid tal samapikad juuksed nagu pildil

ragne:

supper

mare:

mmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Alari:

Mäletan, et nägin Alenderit nädal enne laevahukku Pärnus Rüütli tänavas kaupluse ees juttu rääkimas, seal kus töötasin. Ja siis oli tal just mustas nahas ja neetides. Ta käis ka meil kunagi Ilmjärve pioneerilaagris nukuteatriga. Pärast istusime mina ja 2 poissi maja nukataga ja ta mängis meile kitarri. Päris mitu, mitu lugu.
Laval ta tundus selline nina püsti aga peale seda muutus arvamus temast oluliselt. Hästi hea ja mõnusa mulje jättis.

väike plika:

mul on väga kahju et mina urmas alendriga kohtuda ei saanud mul on lausa pisar silmas kui kadunukese pilte vaatan kuid ei mis siis ikka olen hetkel 13a ja mulle tõesty meeldivad ta lood õnn on olnudalendriga ikka ja alati kaasas kõige rohkem meeldib mulle KOLLANE KOER ..

Lisa kommentaar