Hüppa sisu juurde

RUJA

Kommentaarid

Ranel:

Ruja LP "Kivi veereb" tagakaane foto töötlemata kujul.

mkiis:

Kes see prillidega tüüp seal taga seljaga on?

Mattias:

Arvatavasti Juri Altov...

Lauri:

Mändežer ei käi ju üldiselt bändimeestega laval ega pildil...

ago:

See viies mees peaks nagu trummar olema.... plaadil osalesid Rein Joasoo ja Arvo Urb... pole nagu kumbki....võibolla sellepärast ongi seljaga.... Jaanus Nõgisto peaks piltmõistatusele vastust teadma...

Mattias:

no ma arvan siiski, et tegemist on mäned¸eriga.vaevalt, et nüüd drummar teistest nii erineb, et ülikonda kannab...Galeriis oli ka teine selline pilt, kus see isik seisis seljaga aga trummar oli ka.

Mattias:

Vabandust, vist eksisin.Täesti võimalik, et see isik on trummar.Võibolla on tal lihtsalt teistsugune riietumisstiil...

J.N.:

See tegelane seal taga on tJuri Altov. Fotosessiooni aegu trummarit Rujas tõesti veel polnudki ja me ei tahtnud plakati peale meest, kes kontserdil ei mängi. "Veereval kivil" mängis Joasoo - aga Venemaale ta meiega tulla ei tahtnud.
Juri Altov oleks tänapäevaseski mõttes tegelikult suurepärane manager, Ruja finaal oli tegelikult ansamblis toimuvate sisemiste protsesside tulemus. Kogu minu õelus tema vastu pärast ansamblist vallandamist on emotsionaalne torm lihtsalt - kui ma tagasi sellele tegelasele mõtlen - tahaks enda kõrvale praegu sellist...

mkiis:

Ruja Venemaa perioodist saaks vist hullema filmi kui "Spinal Tap".

J.N. t mkiis:

Sellist kogemust - ma mõtlen igapäevase profitöö kogemust - saavad omale tänase Eesti muusikutest üldse väga vähesed lubada?
Kogemust mängida väga suurele auditooriumile iga päev ja testida oma muusika reaalset elujõudu....
Oli väga õudseid hetki - aga oli ka juhtumisi, mida pikalt on põhjust mäletada.

Lisa kommentaar